Ferre Servisi

Selendi Ferre Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Selendi Ferre Servisi

Selendi Ferre Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

SELENDİ FERRE SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ


  • Hızlı Servis

    Ferre marka ürününüz arıza yaptığında en önemli husus çabukluktur. Selendi Ferre Servisi gelişen servis ağı sayesinde en hızlı Ferre servis hizmetini sunar.

  • Profesyonel Servis

    Selendi Ferre Servisi eğitimli personeliyle Ferre kullanıcılarına kaliteli hizmet verir. Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

  • Güvenli Servis

    Selendi Ferre Servisi özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve güvenilir teknik personeli ile Ferre kullanıcılarının içini rahatlatır.

  • Ekonomik Servis

    Selendi Ferre Servisi cihazınızın onarımı tamamlanmadan ücret talep etmez. Ödemeyi iş bitiminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

0850 302 34 34


Ferre Servisimizden faydalanmak için hemen bizi arayın!

ÖZEL SERVİS

Selendi Ferre Servisi


Selendi bölgesinde mobil teknik servisimiz ile 7/24 Ferre Teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Selendi Bölgesinde

İlçede

Mahallede

Doğru teşhis beyaz eşya sektöründe büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Selendi Ferre Servisi ile yaşayın.

Ferre cihazınızda doğru onarım için profesyonel Selendi Ferre Servisimizi arayın.

0850 302 34 34

Selendi Ferre Servis Ekibimiz

Selendi Ferre Servisi, profesyonel ekibiyle kaliteli onarım sunar; problemin tekrarlanmaması için ayrıntıları gözden geçirir.

Selendi Ferre Servis ekiplerimiz küçük ev aletleri, ocak, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri, buzdolabı ve derin dondurucuları hızlı şekilde onarır.

Bakım ya da onarım gerektiren Ferre ev aletlerinizi ferre servis ekiplerimiz kapınızdan alıp teslim eder.

Selendi Ferre Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0850 302 34 34

Ferre beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Ferre çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga, buzdolabı, davlumbaz ve diğer beyaz eşyanızın arızasında servisimiz bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktadır.



Manisa Ferre Servisi Hizmet Bölgeleri


Hizmet Mahalleleri

Selendi Mahallelerinde Ferre Servisi


Selendi ilçesinin mahallelerinde Ferre cihazlar için markadan bağımsız özel servis hizmeti veriyoruz. Randevu ve bilgi için 0850 302 34 34 hattımızı arayın.

AkçakertilMah. AltınköyMah. AvlaşaMah. AşağıtefenMah. BekirağalarMah. BeypınarMah. DedelerMah. DumanlarMah. EskicamiMah. EskinMah. FatihMah. GölbaşıMah. HacıhalillerMah. HacılarMah. HalılarMah. HavaoğluMah. KabaklarMah. KarabeylerMah. KarakozanMah. KaraselendiMah. KarataşterzilerMah. KarşıovaMah. KayranlarMah. KazıklıMah. KurtuluşMah. KurşunluMah. KürkçüMah. KınıkMah. MollaahmetlerMah. MıdıklıMah. OmurlarMah. PınarlarMah. RahmanlarMah. SelmanhacılarMah. TavakMah. TepeynihanMah. TurpçuMah. YağcıMah. YenicamiMah. YeniceMah. YeşilMah. YukarıtefenMah. YıldızMah. ZaferMah. ZıramanlarMah. ÇalıklıMah. ÇamköyMah. ÇamlıcaMah. ÇampınarMah. ÇamyaylaMah. ÇanşaMah. ÇinanMah. ÇortakMah. ÇıkrıkçıMah. İnniceMah. ŞehirlioğluMah. ŞerefiyeMah.

Selendi — 57 mahallede Ferre özel servis

Sıkça Sorulan Sorular

Selendi Ferre Servisi — Sık Sorulan Sorular


Selendi Ferre Servisi yetkili servis midir?

Selendi Ferre Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak yerinde teknik destek sunar.

Selendi Ferre Servisi telefon numarası nedir?

Selendi Ferre Servisi iletişim numarası 0850 302 34 34 dir. Haftanın her günü arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Selendi Ferre Servisi aynı gün gelir mi?

Selendi bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması hedeflenir; acil kayıtlar önceliklendirilir.

Selendi Ferre servisi hangi cihazlara bakıyor?

Selendi Ferre Servisi, Ferre marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Garanti kapsamındaki Ferre cihazlara bakıyor musunuz?

Garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerilir; garantisi bitmiş Ferre cihazlara özel servis hizmeti verilir.

Selendi mahallelerinde Ferre servisi var mı?

Evet. Selendi ilçesindeki mahallelerde Ferre cihazlar için markadan bağımsız özel servis planlanır.

Daha fazla bilgi için 0850 302 34 34 hattımızı arayın.

Özel Servis Hattı 0850 302 34 34 Şuanda Açık Ara